Nošovická automobilka
Hyundai otevřela obchod se
suvenýry

1 minuta čtení | 27.3.2019

Nošovickou automobilku Hyundai si ročně přijde prohlédnout přibližně 14.000 návštěvníků. Vzhledem k velkému zájmu o možnost koupit si nějaký suvenýr se značkou Hyundai, otevřela automobilka ve svých prostorách obchod, kde tyto suvenýry nabízí. Velký zájem je zejména o autentické suvenýry světového mistrovství v rally sportu – WRC.

Automobilka Hyundai se už dávno stala vyhledávaným cílem turistů, školních výprav
i odborníků z různých oborů. Každý týden totiž nabízí několik termínů bezplatných exkurzí, kterých se ročně zúčastní asi 14.000 návštěvníků a většina z nich se po bezplatné prohlídce závodu ptá na možnost koupit si nějaký suvenýr, který by jim exkurzi do automobilky Hyundai připomínal. Stejné požadavky zaznívaly i od zaměstnanců automobilky HMMC a proto byl v přízemí hlavní administrativní budovy otevřen obchod, kde lze všechny takové věci nalézt.

Obchod nabízí širokou škálu předmětů – od propisek, pastelek a omalovánek přes kovové modely autíček, trička a košile s logem Hyundai až po autentické suvenýry z WRC – bundy, trička, čepice a modely aut. Obchod je otevřen v pracovní dny od 7:00 do 15:30 a jeho návštěva není podmíněná účastí na exkurzi – pokud máte zájem o suvenýry Hyundai, přijeďte kdykoliv!

Buďte součástí Hyundai

V Nošovicích Hyundai hledáme nové a schopné kolegy do našeho kolektivu.
Nabízíme zajímavé finanční benefity i skvělé prostředí na práci.

 

 

Pracovní nabídka