Grantový program
„Společně 2021“

Záleží nám na našich zaměstnancích a proto rádi podpoříme projekty, kterých se sami účastní a nebo nám je doporučí. Naši zaměstnanci mohou do grantového řízení každý rok přihlásit neziskovou organizaci dle svého výběru a získat pro ni až 20 000 korun. V roce 2020 jsme podpořili 35 projektů a rozdali tak 640 000 Kč.

 

Naši zaměstnanci mají možnost každoročně žádat o finanční podporu pro neziskové organizace nebo spolky, a to ve čtyřech kategoriích, kterými jsou: Děti, Hendikepovaní, Kultura a Sport.  Výše podpory na jeden projekt se pohybuje od 5 000 do 20 000 Kč.
Příjem žádostí pro rok 2021 je již ukončen.
Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat:
granty@hyundai-motor.cz

Výsledky grantového programu Společně 2020

Právě v době, kdy  pandemie koronaviru tvrdě zasáhla celou společnost i ekonomiku jsme vyhlásili již 5. ročník grantového programu Společně. Žadatelé mohli své projekty přihlašovat téměř dva měsíce a celkem se sešlo 65 návrhů. V odborné komisi, která o žádostech rozhodovala, zasedli zaměstnanci napříč odděleními v HMMC, ale také například zástupci Moravskoslezského kraje a dalších institucí. K podpoře bylo doporučeno celkem 35 projektů v celkové částce 640 tisíc korun. Podporu získaly primárně projekty, ve kterých se angažují zaměstnanci automobilky. Největší část peněz byla poskytnuta na projekty pro děti a sport.  Na příspěvek se mohou těšit nejen organizátoři sportovních a  kulturních akcí v celém regionu, ale grantový program také podpoří materiálové vybavení některých oddílů a technické vzdělávání dětí. Část peněz pomůže organizacím věnujícím se lidem se zdravotním postižením.
Kompletní výčet vybraných projektů můžete vidět níže.

Společně pro děti Ke stažení
Společně bez bariér Ke stažení
Společně kulturně Ke stažení
Společně za sportem Ke stažení

Doplnění informací ke grantům 2020

Jsme si vědomi, že současná situace může zkomplikovat realizaci vašich projektů. V přiloženém dokumentu Vám doporučíme, jak tyto situace řešit. Níže naleznete i formulář pro Žádost o změnu v projektu.

Granty COVID změny v projektu 2020 Ke stažení
Žádost o změnu v projektu Společně 2020 Ke stažení

Výsledky v uplynulých letech

Zajímají vás výsledky grantového programu v minulých letech?

2019

2018

2017

2016