PŘEDSTAVITELÉ SPOLEČNOSTÍ
HYUNDAI A TŘINECKÝCH
ŽELEZÁREN JEDNALI O MOŽNÉ
OBCHODNÍ SPOLUPRÁCI

1 minuta čtení | 12.4.2007

Na žádost společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. se dnes v sídle Třineckých železáren, a.s. uskutečnilo jednání o možnostech obchodní spolupráce obou firem.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech dnes zahájila sérii pracovních setkání s vedením významných firem v regionu. Jako první navštívili představitelé Hyundaie Třinecké železárny, kde byli seznámeni s historií a výrobním programem firmy. Obě strany se shodly, že výrobky z Třince mohou být, po zvážení kvalitativních parametrů a dohodě o ceně, zařazeny do řetězce subdodávek pro výrobu automobilů Hyundai.

Součástí návštěvy byla i prohlídka některých provozů – ocelárny a válcovny drátu. \”Velmi mne překvapila čistota provozu a moderní strojní vybavení,\” konstatoval KIM Ok-čo, prezident Hyundaie, po exkurzi.

Pracovní setkání s vedením významných firem v regionu má pro společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. velký význam. V prvé řadě je to otázka možností dodávek místních výrobků subdodavatelům automobilky Hyundai, důležité ale je i samotné vzájemné seznámení se manažerů velkých firem a jejich výměna názorů např. na otázky regionálního rozvoje, podpory vzdělání, sportu a kultury. Další firmou, kterou chtějí představitelé společnosti Hyundai navštívit, bude Mittal Steel.