Přijďte nahlédnout pod kapotu naší výroby

Přes 3200 skvělých zaměstnanců vyrábí kvalitní a spolehlivá auta v malebném podhůří Beskyd. To je příběh od nás z Nošovic, na který se můžete přijít podívat i vy.

Nahlédněte do výroby

Objednávkový formulář

Každé úterý a dva pátky v měsíci pořádáme prohlídky v HMMC pro veřejnost i pro školy. Prohlídky se konají v dopoledních i odpoledních hodinách, čas si vyberete v rezervačním systému níže.

Z důvodu bezpečnosti je věkový limit pro děti s doprovodem rodičů minimálně 10 let. Organizované skupiny, jako jsou školy, musí dodržet věkový limit 15 let, kdy na každých 20 žáků musí být jeden dospělý doprovod. Dospělý doprovod musí být započítán do celkového počtu účastníků.

Na prohlídku závodu se můžete registrovat nejpozději týden před jejím termínem.

Prohlídky jsou prováděny v českém jazyce. V případě zájmu o prohlídku v anglickém jazyce, kontaktujte, prosím, Petra Šrámka z Oddělení vnějších vztahů, tel.: 596 146 138, petr.sramek@hyundai‑motor.cz

Prohlídka závodu trvá přibližně 1,5 hodiny. Zaregistrujte se pro návštěvu HMMC prostřednictvím formuláře níže.

Poznámka: Prosím, dostavte se na recepci v hlavní administrativní budově 15 min. před začátkem Vaší plánované exkurze a nahlaste na recepci kód Vaší exkurze a předložte jmenný seznam všech účastníků.

TIP: Čas před exkurzí můžete využít k návštěvě našeho firemního obchůdku H.Shop, ve kterém najdete skvělé autorské kousky navržené u nás v Nošovicích a také originální razítko, kterým si můžete ozdobit třeba svůj turistický deník.

 

Upozornění: Prohlídky mohou být zrušeny nebo přesunuty na jiný termín z důvodu špatného počasí či provozních důvodů. Prohlídky neprobíhají ve státní svátky, během celozávodní dovolené a mezi Vánocemi a Novým rokem.

Pokud potřebujete zrušit či upravit rezervaci, kontaktujte, prosím, Petra Šrámka z Oddělení vnějších vztahů, tel.: 596 146 138, petr.sramek@hyundai‑motor.cz

 

Nové termíny prohlídek vypisujeme vždy k začátku měsíce. 

Vyberte si den

Nekoná se Volno Vybráno Obsazeno

Vyberte si termín

Informace o skupině

Organizované skupiny (např. školy) věkový limit 15 let

– Na každých 20 žáků / studentů musí jako doprovod přijít nejméně 1 dospělý způsobilý k právním úkonům

– Ve sporných případech je nutno věk prokázat např. občanským průkazem

– Individuální skupiny (např. rodiče s dětmi) – věkový limit 10 let

– Ve sporných případech je nutno věk prokázat např. průkazem pojištěnce dítěte nebo min. výškou 130 cm

Kontaktní informace

Speciální požadavky

Souhrn informací a potvrzení

Termín exkurze
Výklad bude v jazyce
Počet lidí
Typ skupiny
Invalidní vozík
Jméno a příjmení
Město
Země
Telefonní číslo
Emailová adresa

Souhlas s podmínkami

Nejčastější dotazy

Z důvodu bezpečnosti toto není možné, věkový limit pro děti s doprovodem rodičů je minimálně 10 let.

Organizované skupiny, jako jsou školy, musí dodržet věkový limit 15 let, kdy na každých 20 žáků musí být jeden dospělý doprovod. Dospělý doprovod musí být započítán do celkového počtu účastníků.

Z provozních důvodů jsou pro veřejnost vyhrazeny pouze dny uvedené v kalendáři: každé úterý a každý druhý pátek. Doporučujeme sledovat objednávkový kalendář pro případ doplnění dalších volných termínů pro exkurze.

Pro vstup do areálu je podmínkou mít za všech okolností, a to i včetně letních dnů, plnou uzavřenou obuv, dlouhé nohavice a tričko minimálně s rukávem po lokty. Účelem tohoto nařízení je zajištění bezpečnosti účastníků exkurze.

Z důvodu několika návštěv během dne, je důležité dodržet příchod minimálně 15 min. předem začátkem exkurze, dále mít připravený k odevzdání jmenný seznam všech účastníků (stačí pouze jméno a příjmení) a dodržet pravidla pro vhodné oblečení.

Firemní kantýna slouží pouze pro naše zaměstnance. Není tedy možné ji během prohlídky navštívit, ani se v ní stravovat.

Z důvodu kapacity našich návštěvnických vláčků je nutné dodržet počet maximálně 35 osob.

H.Shop

Líbí se vám Hyundai? Nakupujte v našem oficiálním H.Shopu. Otevřeno každý všední den od 7:00 do 15:30 hodin.

Hyundai Shop