SPOLEČNOST HYUNDAI SE I LETOS
ZÚČASTNÍ VELETRHU
„SYMBIÓZA“ NA VŠB –
TECHNICKÉ UNIVERZITĚ OSTRAVA

1 minuta čtení | 14.3.2008

Stejně jako v loňském roce, i letos se společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) zúčastní kontaktního veletrhu pracovních příležitostí „Symbióza“, který se v Nové aule VŠB – Technické univerzity Ostrava bude konat ve středu 19. března.

Při loňské premiérové účasti na „Symbióze“ bylo rozdáno na tisíc dotazníků a pracovníkům společnosti HMMC odevzdali vyplněné dotazníky 432 uchazeči o zaměstnání z řad studentů a absolventů vysokých škol. „S velkým zájmem počítáme i letos a proto jsme připravili dvojnásobný počet dotazníků,“ říká Jiří Havlín s náborového oddělení HMMC a dodává: „Proti loňsku máme letos zájem výhradně o absolventy, resp. o studenty, kteří úspěšně ukončí svá studia v letošním roce.“Jeho korejský kolega Hong Rae-Wook doplňuje: „Prioritou je pro nás angličtina alespoň na mírně pokročilé úrovni – bez ní by se naši noví pracovnící neobešli při studijních pobytech v zahraničí, ani by se nedomluvili se svými korejskými kolegy.“

Novinkou je letos i registrace do databáze uchazečů: Od středy 19. do pondělí 31. března bude na webových stránkách HMMC zvláštní okno pro registraci uchazečů z veletrhu Symbióza – uchazeči, kteří se zaregistrují po tomto termínu, nebudou moci být pozváni na hromadný přijímací pohovor, který se bude stejně jako v loňském roce konat v polovině dubna v Hotelu Imperial v Ostravě. Mimo to se samozřejmě mohou zájemci z řad studentů zaregistrovat v den Symbiozy na stánku společnosti HMMC.