Závod Hyundai Motor
Manufacturing Czech (HMMC)
zahajuje pravidelnou
dvoutýdenní odstávku a
celozávodní dovolenou

1 minuta čtení | 18.7.2014

Pravidelná letní dvoutýdenní odstávka, během které je zastavena výroba a všechna zařízení procházejí údržbou a revizemi, začne v nošovickém závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) od pondělí 21. července. Výroba bude obnovena v pondělí 4. srpna v 6 hodin ranní směnou.

Během plánované odstávky, kdy bude výroba aut zcela zastavena, budou zaměstnanci společnosti HMMC čerpat dvoutýdenní celozávodní dovolenou a na jejich místa nastoupí pracovníci oddělení údržby a také zaměstnanci servisních a subdodavatelských firem, aby provedli důkladnou revizi, údržbu a opravy všech výrobních zařízení v lisovně, svařovně, lakovně, finální montáži a v převodovkárně. Výrobní linky v závodě HMMC se opět rozjedou na ranní směně v pondělí 4. srpna.

Po dobu odstávky a celozávodní dovolené bude provoz v závodě HMMC velmi omezen, a to jak z pohledu dopravy nákladní, kdy bude přerušen návoz materiálu do výroby a expedice hotových aut, tak osobní, protože počet pracovníků, přítomných v závodě, bude výrazně menší než je tomu v průběhu roku. Po dobu odstávky se také nekonají exkurze pro veřejnost a vzhledem k celozávodní dovolené nebude možné kontaktovat pracovníky HMMC ani na pevných telefonních linkách, ani prostřednictvím e-mailů. Prosíme tedy naše obchodní partnery i veřejnost o pochopení, od 4. srpna bude veškerý provoz obnoven v plném rozsahu.