Hyundai je „Zaměstnavatel
regionu 2013“!

1 minuta čtení | 29.5.2013

V úterý 28. května 2013 převzali zástupci společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech ocenění za první místo v celostátní soutěži „Zaměstnavatel regionu 2013 za Moravskoslezský kraj“. rn

Po dvou třetích místech v letech 2011 a 2012 převzali zástupci společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) ocenění za první místo v moravskoslezském kole celostátní soutěže „Zaměstnavatel regionu 2013“. Na druhé příčce se umístila energetická firma Dalkia a na třetí ocelářská společnost ArcelorMittal Ostrava. Nezávislé hodnocení, které se zabývalo sedmi oblastmi personalistiky, např. odměňováním, fluktuací, zaměstnaneckými benefity, absencí, vzděláváním nebo projekty společenské odpovědnosti, provedla poradenská společnost PricewaterhouseCoopers.

„První místo v Moravskoslezském kraji je skvělým oceněním naší týmové práce. Zajímavý je jistě i fakt, že jsme jej dosáhli za tak krátkou dobu – vždyť páté výročí zahájení výroby oslavíme až letos v listopadu,“ řekl Jaromír Radkovský, personální ředitel HMMC, a pokračoval: „První místo v kraji nás nominuje do celostátního finále „Zaměstnavatel roku 2013“, které se uskuteční 20. června v Praze. S ohledem na všechny pozitivní změny, které jsme provedli ve společnosti HMMC za poslední rok, věřím, že máme reálné šance na umístění na předních příčkách i v celostátním měřítku.