Partnerství

Jsme hrdými partnery významných institucí
v Moravskoslezském kraji. Společnými silami rozvíjíme náš kraj.

Akademie FC Baník Ostrava

„Kopeme za náš kraj“

Jsme generálním partnerem Akademie FC Baník Ostrava a podporujeme sportovní přípravu dětí a mládeže v jednom z nejúspěšnějších fotbalových klubů v ČR. Akademie FC Baník Ostrava organizuje celoroční a systematickou sportovní přípravu dětí a mládeže. Cílem je vychovat komplexní vrcholové sportovce. Klub navíc spolupracuje s dalšími oddíly v regionu.

 

Dolní oblast Vítkovice

„Do světa techniky za elektromobilitou“

Jsme partnerem unikátního areálu, který se proměnil v jedinečné vzdělávací, kulturní a společenské centrum s mezinárodním přesahem. V rámci naší spolupráce vznikne výukový program s automobilovou tematikou, který se zaměří na rozvoj technického myšlení u dětí. Díky spolupráci s českým zastoupením značky Hyundai se budou moci návštěvníci Dolních Vítkovic v budoucnu těšit také na novou interaktivní expozici v prostorách Velkého světa techniky.

ČSOP Salamandr

„Společně vrátíme Beskydům jejich původní krásu“

Dlouhodobě dbáme na ochranu životního prostředí nejen uvnitř našeho areálu, stejně důležitá je pro nás i příroda v našem okolí. I proto jsme se stali partnery ČSOP Salamandr, společnosti pro ochranu přírody, která se stará o obnovu cenných beskydských luk. Společnými silami vybudujeme modelovou Hyundai louku plnou původních druhů rostlin a živočichů. Do společných aktivit se v rámci firemního dobrovolnictví zapojují také naši zaměstnanci.

Technotrasa

„Ve společnosti průmyslových skvostů“

Náš závod se dostal na mapu Technotrasy, která umožňuje prožít výjimečné zážitky připomínající výraznou technickou a řemeslnou vyspělost severní Moravy a Slezska. Technotrasa je unikátní projekt s původně dvanácti technickými památkami, který vznikl v roce 2012 a postupně se rozrůstá. V rámci Technotrasy nabízíme našim návštěvníkům speciální odpolední prohlídku, při které se podívají pod kapotu naší výroby.

Horizon Hydrogen Grand Prix

„Vodíková budoucnost v rukou mladých talentů“

Společnost Hyundai je průkopníkem na poli vodíkového pohonu, a proto jsme hrdým partnerem vzdělávacího programu Horizon Hydrogen Grand Prix (H2GP), jehož vyvrcholením jsou závody RC modelů aut poháněných právě vodíkem, které sestavují mladí nadšenci. Jsme rádi, že díky naší každoroční podpoře se mohou závodů účastnit týmy z několika středních škol působících v Moravskoslezském kraji.

Moravskoslezská liga mladých hasičů

„Sport se silnou tradicí“

Naše společnost navázala na svou dřívější podporu hasičského sportu v kraji a stala se partnerem Moravskoslezské ligy mladých hasičů, která v roce 2023 bude mít celkem 15 kol. Pohárové soutěže v požárním útoku, kterých se účastní přibližně 300 dětí, probíhají od května do září ve vybraných obcích našeho kraje.

Zoo Ostrava

„Chráníme, čeho jsme součástí“

Uvědomujeme si, že jsme součástí přírody, o kterou musíme pečovat a zachovat pro další generace. Ve volné přírodě existuje mnoho ohrožených druhů, které je potřeba chránit. V rámci partnerství se Zoo Ostrava, která se svými odchovy ve velké míře podílí na zachování těchto druhů, jsme symbolicky adoptovali ohroženou zebru Grévyho. Jedná se o jeden z mnoha projektů a aktivit, kterými pomáháme přírodě kolem nás.