Modely

V Nošovicích vyrábíme auta pro celý svět

Naše modely

V Nošovicích vyrábíme auta pro celý svět již od roku 2008.
Auta od nás vyvážíme do více než 70 zemí celého světa, od Islandu po Austrálii.
Ať už vás cesty zavedou do velkoměsta, na pláž nebo vysokých hor, auta z našeho závodu můžete potkat všude.

Tucson

Vlajkovou loď naší výroby, model Tucson, vyrábíme od roku 2015. Od té doby vyjelo z našich bran více než milion těchto vozů.
Tucson tvoří více než dvě třetiny naší produkce. To znamená, že každý den vyrobíme více než tisíc kusů.

V roce 2018 prošel Tucson faceliftem, který mu dodal nový, ostřejší výraz. V rámci modernizace získal do výbavy i volitelný mild-hybridní pohon, čímž se Tucson stal úplně prvním (mild) hybridním vozem vyráběným v České republice.

Pro fanoušky trochu sportovnější jízdy jsme v roce 2019 vypustili do světa zbrusu nový, ostřejší, designově laděný Tucson N-Line. Tato verze oblíbeného SUV vyniká především vzhledem – sportovní černé doplňky způsobí, že se na ním kolemjdoucí otáčí. Změny ale nejsou jen na povrchu. Sportovní verze N-Line je trochu jiný i uvnitř – například má tvrdší podvozek pro o trošku sportovnější jízdu.

V roce 2020 jsme ukončili výrobu třetí generace a nastoupila generace čtvrtá.  Nová generace přinesla revoluční design a rozvířila tak vody automotive průmyslu.

i30

Hyundai i30 je tváří HMMC. Byl to právě model i30, který v roce 2008 sjel jako úplně první auto z výrobní linky zbrusu nového závodu v Nošovicích. Jednalo se tehdy o první generaci. Tento model jsme vyráběli až do roku 2012, kdy byl nahrazen druhou generací.
V roce 2017 pak nastoupila třetí generace, kterou zde vyrábíme dodnes.
Hyundai i30 vyrábíme v celkem sedmi variantách, ze kterých si vybere každý.

  • i30 hatchback
  • i30 combi
  • i30 Fastback
  • i30 N-Line
  • i30 combi N-Line
  • i30 Fastback N-Line
  • i30 N
  • i30 Fastback N

NOVÁ Kona Electric

V roce 2020 rozšířil výrobní program model Kona Electric.
Malý, ale nápadný crossover byl velmi důležitým milníkem, protože se jednalo o první elektromobil vyráběný u nás v České republice.

Druhé generace modelu Kona Electric jsme se dočkali v roce 2023. S futuristickým vzhledem, dynamičtějším postojem a výrazně zvětšeným prostorem pro všechna dobrodružství – toto výrazné, v každém ohledu nadstandardní SUV nabízí nejnovější inteligentní technologie a nejširší výběr pohonných jednotek v segmentu.