N Brand

Prozkoumej hranice. Posouvej je. A zjistíš, jakou radost řízení přináší.

Řidiči zažijí vzrušení a emoce z našich expertních znalostí v motorsportu na vlastní kůži. Naše budoucí paleta modelů bude sestávat z vozů zaměřených na výkon, které jsou plné energie a připravené na závodní dráhu.
Pro nás je to jen začátek cesty, a ta cesta bude rychlá a vzrušující.

Albert Biermann, šéf výzkumu, vývoje a testování Hyundai Motor

Logo N

N jako Namyang. N jako Nürbugring. N jako Nošovice.
N jako zatáčka, která důkladně zkouší řidiče, auto a jejich souhru.
N je naše vášeň, N je naše láska. N je vše dravé v nás, co nás nutí sešlápnout plyn a užít si ten pocit, ať už jsme na okruhu nebo na cestě domů.

Technologie motorsportu

Při tvorbě N modelů využíváme naše zkušenosti z oblasti motorsportu, kde se značka Hyundai pohybuje již od roku 2000.
Cílem vozů N je zprostředkovat řidičům pocity, jaké zažívají opravdoví závodní řidiči.

Cílem nebylo stvořit nejrychlejší auto, ani auto s nejsilnějším motorem. Nehoníme se za otáčkami za minutu. Naše základní jednotka je bpm, tedy počet úderů srdce za minutu. Ať už si vyberete kterýkoliv z našich N modelů, uvidíte sami, jak vám jízda zvýší tep.

Vyvážený výkon

Modely N jsou navrženy tak, aby dokonale fungovaly jako celek. To je hlavní tajemství a základní ingredience: rovnováha sil. Při vývoji i testování jsme mysleli na každý detail a výsledkem je dokonale vyvážený celek, auto, které v každém okamžiku komunikuje s řidičem, které má za každých okolností pod kontrolou. Výsledkem je zkrátka vůz, který vyvolá úsměv na tváři každého řidiče.