Filozofie

Korporátní filozofie

Filozofie Hyundai
Filozofie
Klíčové hodnoty
Vize

Filozofie

Hyundai Motor Company vytvořila vlastní korporátní filozofii založenou na filozofii a hodnotách, které provází naši společnost již od jejího založení.

 

Klíčové hodnoty

Skupina Hyundai definovala 5 klíčových hodnot, pět základních principů, které jsou v nás hluboce zakořeněny. Tím, že se naši zaměstnanci vždy řídí těmito principy, se naplňuje filozofie a vize firmy.

 

Vize

Hyundai vždy kráčí mílovými kroky vpřed. A proto jsme si stanovili vizi na příští dekádu. Tato vize nás povede při plnění konkrétních strategických a obchodních cílů a akčních plánů.

Korporátní filozofie

Korporátní filozofie
Neomezený smysl pro zodpovědnost
Respekt k lidem

Uskutečnit sen lidstva vytvářením nové budoucnosti, jejímž základem je neutuchající vynalézavost a neustálé posouvání dosažených hranic.

Klíčové hodnoty

Skupina Hyundai Motor Group definovala 5 nových klíčových hodnot – zákazník, výzva, spolupráce, lidé a globalita. Těmito základními principy, které v nás existují již celou historii, by se všichni zaměstnanci měli řídit.

Zákazník

Prosazujeme zákaznicky orientovanou firemní kulturu zajišťováním servisu té nejlepší kvality, kde jsou všechny hodnoty soustředěny na zákazníky.

Výzva

Odmítáme se spokojit s dosavadním stavem, využíváme každé příležitosti nabízející větší výzvu a s jistotou, neochvějným nadšením a vynalézavostí dosahujeme svých cílů.

Spolupráce

Působíme společně a koncentrovaně díky smyslu pro soudržnost, kterou udržujeme vzájemnou komunikací a spoluprací v rámci společnosti a s našimi obchodními partnery.

Lidé

Věříme, že budoucnost naší organizace leží v srdcích a schopnostech jejích jednotlivých členů, kterým budeme pomáhat rozvíjet jejich potenciál vytvořením firemní kultury, respektující talent.

Globalita

Respektujeme odlišnost v kultuře a zvycích, usilujeme o to být nejlepší v tom, co děláme a snažíme se být respektovaným příslušníkem globální korporace.

Vize Hyundai

Hyundai IRange 03 I30 HB Small
Přinášet nový pohled na automobily
Inovativní automobilní řešení
Technologie zaměřená na lidi a ekologií

Technologie a servis zaměřené na člověka a životní prostředí

Naše výroba automobilů bude prosazovat bezpečnost a pohodlí, která přichází s inovativními technologiemi. Kromě toho budeme i nadále realizovat udržitelné systémy řízení formou neustálého vývoje nových technologií, které mají za cíl zvýšení energetické účinnosti.

Budeme také rozšiřovat naše služby od pouhé výroby automobilů, na všechny věci týkající se automobilů – včetně surovin, autodílů, financování, ojetých vozů a recyklace. Dalším klíčovým prvkem bude nejmodernější IT technologie, která maximalizuje spojení s našimi zákazníky.

Inovativní mobilní řešení

Dodáme větší užitek a hodnotu pro naše zákazníky zajištěním nákladové konkurenceschopnosti na celosvětovém trhu. Od vývoje produktu až po poprodejní servis, zajistíme, aby každý proces v souvislosti s automobily byl v souladu s poskytováním maximální spokojenosti zákazníků.

Přinášet nový pohled na automobily

Chceme rozšířit koncept vozu z pouhého prostředku přepravy, kterým je teď, k novému místu, které spojuje lidi s jejich rodinami, prací a společností. Přeměnou automobilu v místo, na které se mohou lidé kdekoliv a kdykoliv spolehnout, docílíme požadované přidané hodnoty k již tradičnímu automobilu.

Vize HMMC

Ten pravý partner pro Vaši budoucnost

Vize společnosti Hyundai Motor má za cíl být celoživotním automobilovým partnerem milionů zákazníků po celém světě. Jsme odhodláni přinést jim světovou špičku vysoce kvalitních, automobilových produktů a služeb. Osobní automobil nyní reprezentuje životní styl jedince a stal se neoddělitelnou součástí jeho života.

Kromě toho, výrobní závod HMMC reprezentuje i stabilního a prosperujícího zaměstnavatele a motor ekonomiky nejen regionu, ale i České republiky. Z tohoto důvodu byla v roce 2018 vytvořena a akceptována firemní vize společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech: „HMMC – ten pravý partner pro vaši budoucnost“.