Filozofie

HMMC – ten pravý partner pro Vaši budoucnost

Naše vize

Vize společnosti Hyundai Motor má za cíl být celoživotním automobilovým partnerem milionů zákazníků po celém světě. Jsme odhodláni přinést jim světovou špičku vysoce kvalitních, automobilových produktů a služeb. Osobní automobil nyní reprezentuje životní styl jedince a stal se neoddělitelnou součástí jeho života.

Kromě toho, výrobní závod HMMC reprezentuje i stabilního a prosperujícího zaměstnavatele a motor ekonomiky nejen regionu, ale i České republiky. Z tohoto důvodu byla v roce 2018 vytvořena a akceptována firemní vize společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech: „HMMC – ten pravý partner pro vaši budoucnost“.

Korporátní filozofie

Filozofie Hyundai
Filozofie
Klíčové hodnoty
Vize

Filozofie

Hyundai Motor Company vytvořila vlastní korporátní filozofii založenou na filozofii a hodnotách, které provází naši společnost již od jejího založení.

 

Klíčové hodnoty

Skupina Hyundai definovala 5 klíčových hodnot, pět základních principů, které jsou v nás hluboce zakořeněny. Tím, že se naši zaměstnanci vždy řídí těmito principy, se naplňuje filozofie a vize firmy.

 

Vize

Hyundai vždy kráčí mílovými kroky vpřed. A proto jsme si stanovili vizi na příští dekádu. Tato vize nás povede při plnění konkrétních strategických a obchodních cílů a akčních plánů.

Filozofie

Uskutečnění možného
Neomezený smysl pro zodpovědnost
Respekt k lidem

Uskutečnit sen lidstva vytvářením nové budoucnosti, jejímž základem je neutuchající vynalézavost a neustálé posouvání dosažených hranic.

Klíčové hodnoty

Skupina Hyundai Motor Group definovala 5 nových klíčových hodnot – zákazník, výzva, spolupráce, lidé a globalita. Těmito základními principy, které v nás existují již celou historii, by se všichni zaměstnanci měli řídit.

Zákazník

Prosazujeme zákaznicky orientovanou firemní kulturu zajišťováním servisu té nejlepší kvality, kde jsou všechny hodnoty soustředěny na zákazníky.

Výzva

Odmítáme se spokojit s dosavadním stavem, využíváme každé příležitosti nabízející větší výzvu a s jistotou, neochvějným nadšením a vynalézavostí dosahujeme svých cílů.

Spolupráce

Působíme společně a koncentrovaně díky smyslu pro soudržnost, kterou udržujeme vzájemnou komunikací a spoluprací v rámci společnosti a s našimi obchodními partnery.

Lidé

Věříme, že budoucnost naší organizace leží v srdcích a schopnostech jejích jednotlivých členů, kterým budeme pomáhat rozvíjet jejich potenciál vytvořením firemní kultury, respektující talent.

Globalita

Respektujeme odlišnost v kultuře a zvycích, usilujeme o to být nejlepší v tom, co děláme a snažíme se být respektovaným příslušníkem globální korporace.