Vozy vyrobené v Nošovicích sbírají světová ocenění

U nás v Hyundai je vysoká kvalita a spokojenost zákazníků vždy na prvním místě. A proto jsou všechny naše procesy už od nákupu dílů mnohonásobně kontrolovány. Ani sebemenší chyba nesmí být přehlédnuta.

Abychom mohli naši kvalitu deklarovat veřejně, vybudovali jsme systém managementu kvality, jehož součástí je také intenzivní péče o zdraví a bezpečnost zaměstnanců.

O kvalitě naší výroby svědčí i získané certifikáty a ocenění.

Nová Kona získala titul Auto roku 2023

Druhá generace modelu Kona získala ocenění “Car of the Year for 2023” v časopise Auto EXPRESS. Kromě nejvyššího ocenění se také těší z titulů “Malé firemní auto” a “Malé SUV roku 2023”. Ocenění vozů Hyundai tímto ale nekončí, jelikož se úspěšným stal také model Tucson, který si odnesl titul “Střední SUV roku” a Hyundai i10 se stal “Městským autem roku”.

Hyundai Tucson, “Car of the Year 2022” podle britského Carbuyer

V britském časopise Carbuyer získal model Hyundai Tucson hned několik ocenění, především se jedná o nejvyšší titul “Car of the Year 2022”. Mezi další ocenění patří také “Best Family Car” a “Best Hybrid Car for 2022”, které obdržel právě za pohodlnou jízdu, praktičnost a nenáročnost díky hybridnímu pohonu.

Hyundai Tucson, Mid-size SUV roku 2021

Je rozhodnuto, Auto Express prohlásil model Tucson za Mid-size SUV roku 2021. Není překvapením, že je podle vyhodnocení model napřed před konkurenčními kompaktními vozy.

Hyundai i30 Fastback N ovládl kategorii sportovních vozů v hlasování veřejnosti Auto roku 2020

V rámci soutěže Auto Roku se v hlasování veřejnosti umístil Hyundai i30 Fastback N na prvním místě z osmi vozů a porazil tak model Ferrari F8.

Hyundai i30 N získal ocenění „Sport Auto Award“

Hyundai i30 N získal ocenění „Sport Auto Award“ v čtenářské anketě motoristického časopisu Sport Auto v kategorii „Kompaktní vozy do 35 000 eur“ v podkategorii „Import“ a prosadil se v konkurenci celkem 275 modelů.

Hyundai i30 Fastback N je „Auto Bild Sports Car of the Year“

Německý magazín Auto Bild každoročně vyhlašuje čtenářskou anketu “Auto Bild Sports Cars”. V roce 2019 o vítězství usilovalo celkem 110 vozů v celkem pěti dílčích kategoriích.
V kategorii malých a kompaktních vozů se na prvním místě umístil Hyundai i30 Fastback N a nechal za sebou 13 soupeřů.

 

Nejlepší dovážený rodinný vůz roku 2019

Kompaktní SUV Hyundai Tucson zvítězilo v proslulé anketě čtenářů týdeníku „Bild am Sonntag“. Hyundai Tucson, který se vyrábí v Nošovicích u Frýdku-Místku, porazil 16 mezinárodních konkurentů. Hodnotící rodiny ve finálovém testování oceňovaly na modelu pocit velkorysého prostoru, variabilitu, aktivní bezpečnost a integraci mobilního telefonu.

Hyundai Tuscon vyhrál prestižní cenu J.D. Power

V německé části prestižní soutěže J.D. Power zvítězil model Hyundai Tucson ve třídě kompaktní SUV. V Americké studii J.D. Power IQS potom Hyundai získal již druhým rokem v řadě druhé nejvyšší umístění mezi prémiovými značkami. Rovněž si udržel třetí místo v celkovém hodnocení všech značek. Majitelé vozů Hyundai nahlásili o tři problémy na 100 vozidel méně než v roce 2018.

IIHS

Hyundai má už druhým rokem největší počet vozidel s hodnoceními TSP+ a TSP v automobilovém průmyslu. Hyundai nabízí deset nových modelů, jimž nezávislá americká organizace IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) udělila ocenění TOP SAFETY PICK+ (KONA 2019, Elantra – vozy vyrobené po září 2018; Sonata a Sonata Hybrid a Santa Fe) a TOP SAFETY PICK (Elantra GT, IONIQ Hybrid, IONIQ Plug-in Hybrid, Accent, Santa Fe XL a Tucson ve verzích vybavených na přání dodávaným asistentem pro odvrácení kolize s překážkou vpředu a specifickými světlomety).

Auto Bild

Německý časopis Auto Bild udělil vozu Hyundai Tucson v rámci dlouhodobého testu na sto tisíc kilometrů perfektní hodnocení. Oblíbený Tucson, vyráběný v Nošovicích u Frýdku-Místku, byl ohodnocen známkou 1- a stal se tak třetím vůbec nejlépe hodnoceným SUV. V závěru testu Auto Bild zdůrazňuje, že kdo vyrábí takové vozy, jako je Hyundai Tucson, může bez problémů poskytovat pětiletou záruku.

What Car? Nejspolehlivější rodinný vůz

Prestižní britský časopis What Car? vyhlásil anketu, v níž přes 18 tisíc lidí oceňovalo spolehlivost svých rodinných vozů. Výsledky pak určily ty nejvíce a nejméně spolehlivé. Jasným vítězem se stal Hyundai i30, jehož spolehlivost dosáhla 98,9 %.

Auto Bild

Hyundai i30 N již během svého prvního roku prodeje přesvědčil čtenáře časopisu Auto Bild Sportscars o svých vynikajících kvalitách. Kompaktní sportovní vůz obdržel prestižní titul „Dovážený vítěz“ v kategorii malých a kompaktních vozů v rámci ankety „Sports Cars of the Year 2018“. První vysokovýkonný model Hyundai se prosadil v konkurenci sedmi etablovaných modelů, vyráběných například značkami Honda, Peugeot a Renault.

Autocar

Hyundai i30 N byl v každoroční anketě časopisu Autocar, v níž jsou oceňovány nejlepší automobily představené v uplynulých dvanácti měsících, vyhlášen „převratným vozem“. Britský motoristický časopis Autocar označil Hyundai i30 N za automobil, který stanovuje nová měřítka v automobilovém průmyslu.

Auto Zeitung – Design Trophy 2018

Čtenáři německého motoristického časopisu Auto Zeitung zvolili v anketě Design Trophy 2018 Hyundai i30 Fastback nejatraktivnějším vozidlem v kompaktní třídě. 13 351 čtenářů německého motoristického časopisu Auto Zeitung hlasovalo v anketě, v níž vybírali aktuálně nejlepší vozy v šesti kategoriích.

iF Design Award

Modely Hyundai Kona a Hyundai i30 Fastback zvítězily v letošní soutěži iF Design Award, a připsaly si tak již krátce po svém uvedení na trh první úspěch v oblasti designu. Ocenění iF DESIGN AWARD uděluje jednou ročně nejstarší nezávislá designérská instituce na světě iF International Forum Design GmbH v Hannoveru.

What Car? Awards

Hyundai Motor získal celkem čtyři ocenění v každoroční soutěži „What Car? Car of the Year Awards“, včetně tří vyznamenání za bezkonkurenční alternativní pohony. Ocenění „Technology Award“ získala značka Hyundai za svou průkopnickou práci na elektromobilech napájených akumulátory a vozidlech s vodíkovými palivovými články. Převratný i30 N potom získal titul „Nejlepší ostrý hatchback za 22 000 až 27 000 liber“ díky potěšení z jízdy a extrémně velkorysé standardní výbavě.

Hyundai je vyhlášeno jako nejlepší sportovní auto v Německu

Modely i30 Fastback N a i30 N obdržely další ocenění od prestižních německých motoristických časopisů. Hyundai i30 Fastback N se stal v prosinci držitelem titulu „Auto Bild Sports Car of the Year“, jen několik dnů poté, co i30 N zvítězil v anketě „Sport Auto Award“ pořádané časopisem Sport Auto. Model i30 N byl také vítězem ankety „Auto Bild Sports Car of the Year“ v roce 2018.