HMMC: Obhájení prvenství v
soutěži Zaměstnavatel roku!

1 minuta čtení | 18.6.2014

Společnost Hyundai Motor Manufactruring Czech obhájila loňské prvenství v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku České republiky v kategorii do 5.000 zaměstnanců. Ve velmi náročné konkurenci tuzemských firem se jedná o mimořádný úspěch, podtrhující vynikající výsledky v personální oblasti.

Firmy v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku hodnotí renomovaná splolečnost Pricewaterhouse Coopers podle mezinárodní metodiky Saratoga, kdy se posuzují klíčové ukazatele v personální oblasti, jakými jsou např. celkové pracovní podmínky, vzdělávání a rozvoj pracovních sil, míra fluktuace, zaměstnanecké benefity, bezpečnost práce a počty pracovních úrazů atd. Tento výsledek není jistě překvapivý, pokud vezmeme v úvahu, že společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) je mj. držitelem Národní ceny kvality v nejvyšší kategorii „Excelence“, držitelem certifikátů EMAS v oblasti životního prostředí a OHSAS 18001 v oblasti bezpečnosti práce, získala titul „Bezpečný podnik“ a čtyřikrát po sobě (v letech 2011 – 2014) byla v oceněna jako nejlepší firma Svazu automobilového průmyslu.

„Jsem hrdý na obhájený titul Zaměstnavatel roku České republiky a děkuji všem našim zaměstnancům, kteří se svou prací o tuto obhajobu zasloužili,“ řekl prezident HMMC Dongwoo Choi po převzetí ceny a dodal: „Jsem přesvědčen, že prestižní titul nejlepšího zaměstnavatele je mimořádně silnou a významnou informací jak vně, tak dovnitř společnosti HMMC.“