Nošovický závod Hyundai
ocenil své nejlepší
zaměstnance

1 minuta čtení | 9.1.2019

Na slavnostním shromáždění v nošovickém závodě Hyundai Motor Manufacturing Czech byli oceněni nejlepší zaměstnanci za minulý rok – bronzovou plaketu převzalo padesát pracovníků závodu, stříbrnou patnáct, zlatou osm a platinovou dva. Celkem tak bylo oceněno sedmdesát pět zaměstnanců automobilky Hyundai, kteří kromě plakety obdrželi i finanční odměny.

Jako každý rok, i ten letošní začal v nošovické automobilce Hyundai Motor Manufacturing Czech slavnostním shromážděním, na kterém byli oceněni nejlepší pracovníci závodu za předchozí rok. Bronzovou plaketu a odměnu ve výši čtyři tisíce korun převzalo padesát zaměstnanců, stříbrnou a odměnu ve výši patnáct tisíc korun patnáct zaměstnanců, zlatou plaketu a odměnu dvacet tisíc korun obdrželo osm zaměstnanců a nejvyšší stupeň, platinovou plaketu a odměnu ve výši třicet tisíc korun, převzali dva zaměstnanci.

Kritériem pro zařazení mezi oceněné zaměstnance byly pracovní výsledky, mimořádné znalosti a dovednosti a zlepšovací návrhy, vedoucí k úsporám výrobních nákladů. Mezi oceněnými je tak například špičkový expert na diagnostiku elektronických systémů v autech, stejně jako pracovníci z lakovny, lisovny či finální montáže, kteří díky přemýšlivému přístupu k práci a návrhu dílčích změn technologie, výrobního procesu či unifikace materiálu spojovacího mezi jednotlivými vyráběnými modely dosáhli každý úspory v řádu milionů korun ročně.

„Jsem hrdý na naše oceněné pracovníky, protože dokazují, že s otevřenýma očima a otevřenou hlavou se u nás dají stále najít příležitosti ke zlepšování a k úsporám, a to samozřejmě bez jakéhokoliv dopadu na kvalitu námi vyráběných aut,“ ocenil vyznamenané pracovníky prezident společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech Donghwan Jang.