Společnost HMMC se potřetí
za sebou stala
Zaměstnavatelem roku!

1 minuta čtení | 17.6.2015

Po vítězstvích v letech 2013 a 2014 se letos stala nošovická společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) potřetí vítězem celostátní soutěže Zaměstnavatel roku, a to v kategorii do 5.000 zaměstnanců. Trojí vítězství v řadě potvrzuje, že automobilka Hyundai dbá nejen na mzdy a platy, ale i na další zaměstnanecké benefity, které z ní dělají tuzemskou zaměstnavatelskou jedničku.

Společnost HMMC nabízí svým zaměstnancům nejen finanční ohodnocení, které je vysoko nad celostátním průměrem, ale i komplexní systém zaměstnaneckých benefitů, zahrnujících např. pátý týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu do zaměstnání, jedno hlavní teplé jídlo denně za dotovanou cenu, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, zvýhodněný tarif mobilního telefonu, zvýhodněné možnosti koupě vozidel Hyundai a mnoho dalších.

„Vítězství potřetí za sebou považujeme za velký úspěch,“ řekl Dongwoo Choi, prezident HMMC. „Je to nejen pocta, ale hlavně závazek vůči našim zaměstnancům, kteří žádají nejen výborné finanční ohodnocení, ale i kvalitní, bezpečné a příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího osobního rozvoje,“ dodal prezident Choi.

Společnost HMMC aktuálně zaměstnává více než 3.350 zaměstnanců a jen v minulých třech měsících přibrala více než 150 nových pracovníků v souvislosti se zvýšením výrobního plánu. V subdodavatelských firmách, které Hyundai následovaly do Moravskoslezského kraje, aby zde založili své české dceřiné společnosti, pracuje dalších více než 7.000 lidí, takže celkově automobilka v kraji vytvořila více než 10.000 pracovních míst, z nichž 96 % zaujali občané České republiky.