Kona jede na vysokou

Vyhraj Konu Electric

Soutěž o Konu Electric

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. a Hyundai Motor Czech s.r.o. vyhlašují 1. ročník soutěže pro studenty vysokých škol. Soutěže se mohou účastnit týmy složené z 3 – 10 studentů technických oborů.

Tři vítězné studentské týmy získají vůz Hyundai KONA Electric pro svou vysokou školu ke studijním účelům a zažijí úžasný den v automobilce Hyundai v Nošovicích. Potkají se s odborníky z praxe, podívají se do výroby a projedou se vozy Hyundai na testovací dráze.

Týmy se mohou do soutěže přihlásit nejpozději do 31.10. a projekty do soutěže zaslat nejpozději do 18.11.2020. Přihlášky i projekty zasílejte na adresu: dana.petrovska@hyundai-motor.cz.

Zadání soutěžního projektu pro studenty:

  1. Představte nám svůj nápad, který může posunout elektromobilitu a náš model KONA Electric dál. Nápady se mohou týkat designu, materiálu, konektivity, spotřeby, dojezdu, aj. Zaměřit se můžete na jednotlivý prvek či technologii nebo na celkovou podobu vozu.
  2. Popište, jak využijete výhru, tj. vůz KONA Electric, pro další vývoj svého nápadu, jeho ověřování a realizaci.
  3. Natočte krátké video, ve kterém přiblížíte svůj nápad a využití KONY Electric při jeho realizaci.
    Projekty bude posuzovat odborná porota, ale k vítězství může pomoci i hlasování veřejnosti. Odborná porota bude hodnotit tato kritéria: kreativitu, propracovanost projektu, náročnost realizace a využitelnost návrhu v praxi. Vaše videa zveřejníme na našem Facebooku, kde bude možnost hlasovat pro nejlepší projekt.

Tipy pro zpracování projektu:

Aby se vám na návrhu lépe pracovalo, nabízíme možnost zapůjčit si na pár dnů KONU Electric. V případě zájmu o zapůjčení KONY Electric se po zaslání přihlášky obraťte na p. Davida Pavlíčka – tel. tel. 605 443 565, pavlicek.david@hyundai.cz.

Rozsah i formu zpracování bodu č. 1 a 2 necháváme na vás a vašich možnostech, protože jsme si vědomi složité situace v souvislosti s distanční výukou. V rámci soutěžního projektu jde o představení nápadu, neočekáváme komplexně zpracované návrhy. Navíc právě výhra, vůz KONA Electric, vám má sloužit k tomu, abyste svůj nápad dále rozpracovali.

Při zpracování projektu však nezapomeňte na kritéria, podle kterých jej bude hodnotit porota.

Podpořte svůj projekt hlasy veřejnosti. Natočte video poutavou formou, svůj návrh představte jednoduše a stručně, využijte třeba i obrázků. Délka videa by neměla přesáhnout 30 sekund. Dejte o účasti v soutěži vědět svému okolí a sdílejte hlasování na Facebooku.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Kontakt: Dana Petrovská, tel. 596 141 407, dana.petrovska@hyundai-motor.cz.

Dokumenty k soutěži Kona jede na vysokou

Pravidla soutěže KONA JEDE NA VYSOKOU Ke stažení
Přihláška KONA JEDE NA VYSOKOU Ke stažení