Spouštíme nový sponzorský
program!

2 minuty čtení | 15.1.2024

Organizujete ples, obecní sešlost, sportovní turnaj nebo třeba akci pro děti? Potřebovali byste dárky do tomboly či soutěží? Spouštíme nový sponzorský program, ve kterém věnujeme vybraným žadatelům věcné dárky.

Jako Dobrý soused pomáháme v regionu na mnoha frontách. Dlouhodobě podporujeme také kulturní, sportovní a volnočasové aktivity – a protože chceme dál šířit dobré jméno naší automobilky a propagovat náš závod, přicházíme s novým sponzorským programem. Pořadatelé akcí v regionu v něm mohou žádat o věcné sponzorské dary s Hyundai tématikou. Mnohé z nich dobře znáte z nabídky našeho firemního H. Shopu.

O co lze žádat?

– malé dárkové předměty – propisky, reflexní prvky, klíčenky aj.

– dárková sada na víno

– sada na mytí auta + model Tucson

– outdoor sada – plecháček, multifunkční šátek, ponožky, multifunkční přívěsek na klíče

– dárková sada likérky, hracích karet a šachů v dřevěné krabičce

– balíček plný korejských dobrot

– set 2 ks českého porcelánu (cibulák)

– VIP prohlídka závodu s korejskou večeří pro 4 osoby

Pro koho je sponzorský program určen?

Program je určen nejen pro naše zaměstnance, kteří pořádají nějakou akci, ale také pro sousední obce, školy a další organizace v Moravskoslezském kraji.

Jak požádat o sponzorský dar?

V případě zájmu napište na e-mail granty@hyundai-motor.cz. Následně vám zašleme k vyplnění žádost, ve které uvedete informace k akci – např. místo a datum konání akce, odhadovaný počet návštěvníků, dárky, o které byste měli zájem atd. Žádosti budou posuzovány PR oddělením. 

Zaměstnanec může požádat o dárkové předměty do hodnoty 2 000 Kč, organizace do hodnoty 3 000 Kč a obce do hodnoty 5 000 Kč. Pro letošní rok jsme na pilotní projekt uvolnili 200 000 Kč.

Co chceme od žadatelů, kteří uspějí se žádostí?

Podmínkou je určité reklamní plnění. Co to znamená? Uvítáme umístění našeho loga na Vaší akci, zmínku o našem daru např. na webu, sociálních sítích nebo třeba v tiskovinách. Rádi Vám zapůjčíme banner.

Máte další dotazy? Obraťte se na e-mail granty@hyundai-motor.cz.

Více informací o grantových programech se dozvíte ZDE.