Hyundai je „Zaměstnavatel
roku 2013“ i na celostátní
úrovni!

1 minuta čtení | 21.6.2013

Ve čtvrtek 20. června 2013 převzali v pražské City Tower zástupci společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech ocenění za vítězství v celostátní soutěži „Zaměstnavatel roku 2013“ v kategorii do pěti tisíc zaměstnanců.

Po letošním květnovém vítězství v krajském kole soutěže „Zaměstnavatel regionu 2013“ se společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) umístila na prvním místě i v celostátním finále, jehož dějištěm byla ve čtvrtek City Tower v Praze. Společnost HMMC zvítězila v kategorii do pěti tisíc zaměstnanců, v kategorii nad pět tisíc si pak vítězství odnesla společnost Telefónica Czech Republic.

Soutěže se v hlavních kategoriích zúčastnilo 88 společností, které byly podrobeny mezinárodní metodice Saratoga, podle níž připravila výsledky společnost PricewaterhouseCoopers, odborný garant soutěže. Vedlejší kategorie vybírali i studenti vysokých škol, např. cenu za nejžádanějšího zaměstnavatele z pohledu studentů vysokých škol získala společnost Google.

„Titul Zaměstnavatel roku je pro společnost HMMC velmi významným oceněním v tak důležitém segmentu, jakým jsou naši pracovníci a péče o ně, protože lidé jsou vůbec tím nejcennějším, co společnost má,“ řekl Jun-ha Kim, prezident HMMC. „Toto ocenění je pochopitelně i naším závazkem pokračovat dále a zdokonalovat pracovní podmínky i systémy vzdělávání a motivace našich pracovníků,“ dodal prezident Kim.