HYUNDAI SE V RÁMCI 49.
MEZINÁRODNÍHO
STROJÍRENSKÉHO VELETRHU V
BRNĚ ZÚČASTNÍ PROJEKTU
„KARIÉRA 2007“

1 minuta čtení | 27.9.2007

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se na letošním 49. mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně zúčastní spolu s padesáti dalšími českými i zahraničními firmami projektu „Kariéra 2007“, zaměřeného na nábor pracovních sil.

Projekt „Kariéra“ se letos pořádá v rámci mezinárodního strojírenského veletrhu již podruhé
a společnost HMMC jej vnímá jako dobrou příležitost oslovit zájemce o zaměstnání v nejmodernější evropské automobilce, a to jak mezi novými absolventy technických vysokých škol, tak zejména mezi zkušenými techniky a inženýry s praxí. Po oba dny konání „Kariéry 2007“, tedy 3. a 4. října, budou na stánku společnosti Hyundai v pavilonu H na brněnském výstavišti přítomni manažeři a specialisté pro nábor pracovních sil, kteří zájemcům poskytnou nejen veškeré potřebné informace, ale umožní jim i přímou registraci do databáze zájemců o práci v Nošovickém závodě. K dispozici budou mít i místnost pro vedení osobních přijímacích pohovorů s kandidáty a také prostor pro prezentace společnosti Hyundai širšímu okruhu zájemců. Půlhodinové prezentace se uskuteční po oba dny „Kariéry“ vždy v 11:00 a ve 14:00 hodin.

„Na podobné akci prostě nemůžeme chybět,“ říká Pavla Žerdíková, specialistka pro nábor, a dodává: „v automobilovém průmyslu je velmi silná konkurence, a to nejen v kvalitě a ceně vozů, ale i v náboru a motivaci pracovních sil.“ O pravdivosti těchto slov svědčí i skutečnost, že na „Kariéře 2007“ budou zastoupeny všechny automobilky, působící v České republice.