Nošovická 15 úspěšně
pokořena

1 minuta čtení | 15.11.2023

Letos v květnu jsme odstartovali firemní výzvu s názvem Nošovická 15, v rámci které jsme poznávali krásy našeho kraje pro dobrou věc. V období od května do října mohli (nejen) naši kolegové a kolegyně zdolávat okolní kopce a přispívat přes portál Donio na pomoc rodině jednoho z našich zaměstnanců.
My jsme slíbili, že pokud výzvu do konce října zdolá října alespoň 15 účastníků – jednotlivců nebo týmů – daruje firma 30 000 Kč na konto Dominika, syna našeho kolegy. A tak se i stalo!

Dominiček je malý rošťák, který se v roce 2017 narodil jednomu z našich kolegů. Když měl Dominik dva roky, vypukla u něj juvenilní idiopatická artritida (JIA), což je autoimunitní chronické onemocnění, které se projevuje přetrvávajícím zánětem kloubů. Toto onemocnění Dominikovi i jeho nejbližším komplikuje každodenní život a představuje pro ně značnou finanční zátěž. 

Do výzvy se zapojilo 53 týmů a z toho jich 21 dokončilo. Každý měsíc jsme z účastníků losovali 3 výherce auta na víkend a celou výzvu zakončili fotosoutěží. Její vyhlášení společně s předáním výtěžku ze sbírky proběhlo v pátek 10. 11. 2023 u nás v Nošovicích.


Na Donio jste poslali krásných 81 400 Kč, které jsme doplnili o slíbených 30 000 Kč. Rodině malého Dominika tak bylo předáno 111 400 Kč a my mockrát děkujeme všem, kteří se do naší dobročinné Nošovické 15 zapojili.