SPOLEČNOST HMMC OCENĚNA JAKO
ZAMĚSTNAVATEL ROKU

1 minuta čtení | 8.11.2007

Na mezinárodní konferenci „AutoCEE 2007“, pořádané ve dnech 7. a 8. listopadu v Praze, byla společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech oceněna jako Zaměstnavatel roku, a to za svůj příspěvek ke snížení nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji.

V rámci devátého ročníku mezinárodní konference „AutoCEE“, věnované automobilovému průmyslu ve střední a východní Evropě, byla společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech
v Praze vyhlášena Zaměstnavatelem roku. Cena byla společnosti HMMC udělena za její příspěvek ke snížení nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji, protože do roku 2011 vytvoří tři a půl tisíce pracovních míst přímo ve svém nošovickém závodě a další tisíce u subdodavatelů v regionu.

Při slavnostním ceremoniálu, pořádaném v prostorách Strahovského kláštera, převzal cenu za společnost Hyundai Petr Vaněk, generální manažer public relations společnosti. „Toto ocenění je pro nás v době, kdy máme zhruba čtyři sta zaměstnanců, velkým závazkem, jsme si ale naprosto jisti, že automobilku Hyundai v Nošovicích úspěšně dokončíme a výrobu rozjedeme podle plánu – i s plánovanými počty zaměstnanců,“ řekl Petr Vaněk. Současně ocenil i zásluhy o realizaci projektu, které mají Martin Jahn, bývalý místopředseda vlády pro ekonomiku, a Tomáš Hruda, bývalý generální ředitel agentury CzechInvest a tehdejší hlavní vyjednávač za Českou republiku.

Ceny v jednotlivých kategoriích na konferenci „AutoCEE 2007“ získali:
Manažer roku – Martin Jahn, člen představenstva, Škoda Auto
Zaměstnavatel roku – Hyundai Motor Manufacturing Czech
Nejlepší dodavatelský řetězec roku – VW Hungary
Nejlepší spolupráce se subdodavateli – Kia Motors Slovakia
Nejefektivnější výrobní podnik roku – TPCA Kolín
Subdodavatel roku – Bosch